O mne

Naučím Vás, ako sa zdravo a chutne stravovať.

Zdravej výžive sa venujem viac ako 20 rokov. Ten správny štýl stravovania som hľadala cez vlastné poznanie.

Ak náš metabolizmus nefunguje správne, ľahko priberieme, cítime sa unavení a odzrkadľuje sa to aj na našom celkovom zdraví. Dobrá správa je, že naše telo sa dokáže zregenerovať, ozdraviť a znovu naštartovať. Musíme však preto niečo urobiť. A určite nám nepomôže žiadna drastická diéta, hladovka ani zázračná tabletka.

Mojim cieľom je naučiť ľudí jesť správne a nehladovať. Naučiť sa byť štíhly  a zároveň si vychutnávať jedlo. Naučiť ich milovať jedlo, ktoré ich telo udržuje v rovnováhe, energii a v zdraví. 

Dnes viem, že začať žiť zdravo bolo rozhodnutie, ktoré naozaj neľutujem. Sama sa cítim oveľa vitálnejšia ako pred 10 rokmi, denne motivujem iných ľudí urobiť také isté rozhodnutie. Zdravé stravovanie nielen kážem, ale ním aj naplno žijem. 

Zuzana Líšková pôsobí ako výživová poradkyňa v centre výživy a redukcie hmotnosti Medibalance v Bratislave. 

Každý klient je individuálny a jedinečný. V centre Medibalance pracujeme na základe vstupnej konzultácie, ktorá spolu so zdravotným stavom a meraním na bioimpedančnom prístroji tvorí jedinečné zadanie na vypracovanie výživového plánu. Klient tak súbežne pracuje na úprave hmotnosti a celkovom zlepšení zdravotného stavu. S klesajúcou hmotnosťou tak už po krátkom čase klient pociťuje príliv energie, lepší spánok a chuť hýbať sa.

Pripravila som túto knihu mojich receptov, aby som vám ukázala, že navariť
si chutné raňajky, obedy, večere aj dezerty, ktoré môžete jesť bez obáv o svoje zdravie a hmotnosť nie je naozaj nič náročné. Verím, že bude pre vás inšpiráciou k zmene a rozhodnutiu začať variť a stravovať sa zdravo.

V roku 2020 sa Zuzana rozhodla otvoriť prevádzku „jedzBystro“ s dennou ponukou zdravých a vyvážených jedál. JedzBystro ponúka aj rozvoz celodenných balíčkov zameraných na redukciu hmotnosti.

Pridajte sa do mojej skupiny na Facebooku - Stravovanie bez výčitiek so Zuzanou Líškovou - rady, tipy, recepty...