Fit raňajková granola jedzBystro

Na mojej stránke nájdete ďalších 10 receptov na moju raňajkovú granolu.

V podstate je to na vás, viete si ju pripraviť presne podľa vašej chuti.

Táto granola má vďaka pomerom nízky obsah sacharidov a vyšší obsah zdravých tukov a bielkovín.

Raňajkovú granolu si môžete dať aj priamo u nás v jedzBystro na košickej 49 každý deň PO-PIA od 7:30 hod.. Prídite ochutnať, servírujeme ju podľa vášho želania buď s mliekom a ovocím alebo s jogurtom a naším domácim ovocným dipom.

10 min.
25 min.
6-7 porcií

Ingrediencie

200 g
ovsené vločky/bezlepkové vločky
100 g
slnečnicové semiačka
100 g
tekvicové semiačka
50 g
kokosový olej
30 g
arašidové maslo
50 g
kokos (pridávame po upečení)
30 g
hrozienka - ľubovoľné (pridávame po upečení)

Všetky suroviny okrem kokosu a hrozienok vysypeme do veľkej misy a dobre premiešame, aby sa prepojili. Masu rozložíme na plech na papier na pečenie a dáme piecť do vyhriatej rúry na 180 C. Pečieme cca 20-25 min. do zlata tak, že granolu každých 5 minút premiešame, aby sa dobre prepiekla. Keď granolu vytiahneme z rúry, primiešame hrozienka a kokos.

1 porcia je 100 g žena a 120 g muž, stačí zaliať rastlinným mliekom (2 dcl) alebo nasypať na jogurt (150 g) a máte rýchle domáce vyvážené raňajky.

Podobné recepty

Malinová granola s kešu orechami

Na mojej stránke nájdete rôzne recepty na raňajkovú granolu. Tento tip raňajok som si veľmi obľúbila ja aj celá moja rodina. Raňajky tak pripravím na pár dní vopred, ako prílohu použijem biely jogurt...

Raňajková granola bez výčitiek

Keď som si preštudovala, čo všetko obsahuje bežne kupovaná raňajková granola s podnadpisom „zdravá“, koľko je v nej cukru, múky, farbív, dochucovadiel a iných umelých zložiek, hneď som sa rozhodla...

Pridajte sa do mojej skupiny na Facebooku - Stravovanie bez výčitiek so Zuzanou Líškovou - rady, tipy, recepty...