Cottage dip s avokádom

Cottage syr je taktiež výbornou variantou bielkoviny. Patrí k syrom s prirodzene nízkym obsahom tuku, preto sa zaraďuje pri redukcii hmotnosti hneď od začiatku. Má vysoký obsah bielkovín a nízky obsah tuku. 

Moja rada: Kupujte si cottage syr vždy biely bez príchutí a dochuťte si ho sami podľa vlastných preferencií. Vyhnete sa tak zbytočným prídavným látkam, príchutiam a farbivám. 

Verte, že cottage syr s čerstvými bylinkami vám bude aj viac chutiť:)

10 min.
1 porcia

Ingrediencie

100 g
cottage syr
1 ks
avokádo
1/2 ČL
limetková šťava
1 lístok
čerstvá bazalka
soľ, čierne korenie
podľa chuti: cesnak, chili

Avokádo rozrežeme, vyberieme kôstku, ošúpeme a nakrájame. Spolu s cottage syrom, limetkovou šťavou, soľou a korením vymixujeme na hladký krém. Nátierka sa výborne hodí na raňajky alebo večeru na hrianku z ražného chleba.

Podobné recepty

Zeleninová miska s mozzarelou

Zeleninová miska môže byť výborný variant na raňajky. V lete, keď máme množstvo čerstvej zeleniny, nás zelenina príjemne osvieži a mozzarella dodá telu potrebné proteíny. Ako prílohu obľubujem ražnú...

Hrušková mandeláda

Mandeláda je výborný tip na raňajky á la metabolic balance®. Túto raňajkovú kombináciu mandlí, slnečnicových semienok a ovocia som si veľmi rýchlo obľúbila ja aj moji klienti. Keď orechy a semienka...